Witam! Na blogu będą pojawiać się wpisy dotyczące wyboru paneli winylowych, drewnianych, laminowanych, hybrydowych i innych przydatnych informacji, które mogą się Wam przydać w projektowaniu domu. Dzisiejszym wyborem, który przedyskutujemy są panele winylowe firmy Moduleo.

Czym się charakteryzują panele winylowe Moduleo?
Wszystkie panele i płytki z kolekcji Moduleo inspirowane są naturą. Zaprojektowane są w taki sposób, aby każda podłoga wyróżniała się precyzyjnymi detalami i hiperrealistycznym wyglądem. Dla osób, które lubią płytki dużych rozmiarów przygotowane są płytki i panele w rozmiarze XL dostępne w kolekcjach Transform i Impress. W różnych rozmiarach dostępne są również podłogi winylowe LayRed.

Wyglądają bardzo naturalnie i są naturalne w dotyku, a realistyczne wrażenie wzmacnia faktura górnej warstwy, w której ożywiają najdrobniejsze detale drewna dzięki wyjątkowemu procesowi tłoczenia. Wypukła powierzchnia ukazuje głębię wszystkich słojów i sęków.

Powierzchnia podłóg jest bardzo elastyczna i ciepła. Elastyczna warstwa przejmuje ciężar Twojego ciała, sprawiając przyjemne uczucie miękkości pod stopami. Podłoga winylowa Moduleo posiada również doskonale właściwości izolacyjne, przez co jej temperatura jest przyjemna o każdej porze roku, bez względu na temperaturę. Wszystkie płytki i panele możemy stosować na ogrzewaniu podłogowym.

Wymieniając dalsze zalety podłóg winylowych Moduleo należy także wymienić ich właściwości akustyczne, które są na bardzo wysokim poziomie. Winyl jest elastyczny przez co odgłosy stąpania i domowego życia są doskonale tłumione. Dlatego jeśli masz problem i chciałbyś pozbyć się irytującego hałasu, moduleo ma dla Ciebie doskonałą ofertę.

Ochronna warstwa wierzchnia odpycha brud i roztocza, a plamy można szybko wytrzeć czystą wodą. Możemy zapomnieć o używaniu silnych środków czyszczących.


Co z gwarancją podłóg?

Podczas użytkowania domowego, podłoga jest wyjątkowo wytrzymała, dlatego firma gwarantuje wieloletnią gwarancję, aż do 20 lat. W przypadku LayRed udzielane są gwarancje dożywotnie.

Gdzie kupić podłogi winylowe marki Moduleo?

Z własnego wieloletniego doświadczenia, mogę z całego rynku polecić 2 sklepy – jeden internetowy, a drugi z racji tego, że pochodzę z miasta gdzie jest jego siedziba – w Kaliszu https://podlogi.kalisz.pl.
W sklepie internetowym https://podlogi24.net znajdziecie bardzo często różne promocje, które są bardzo opłacalne. Moi klienci są bardzo zadowoleni z ich usług, dlatego polecam go Wam.

  Czy panele winylowe są najlepszym wyborem dla Twojego domu?

Wielu osobom panele podłogowe kojarzą się z puchnącymi podłogami pod wpływem wilgoci, jednak podłogi winylowe są w pełni wodoodporne. Winyl odpycha wodę, co sprawia, że jest to idealne rozwiązanie do kuchni i łazienki, ale również do innych pomieszczeń w twoim domu. Podłoga jest wodoodporna, antypoślizgowa i łatwo się ją czyści.


Podłoga odporna na wgniecenia

Podłoga bardzo dużo zniesie. Warstwa wierzchnia jest chroniona opatentowaną powłoką Protectonite PU, która zapobiega zużywaniu, zarysowaniom i plamom. Chronią również wzór podłogi. Co ciekawe – podłogi są na tyle elastyczne, że powracają do swojego pierwotnego stanu zaraz po usunięciu źródła nacisku takiego jak obcasy czy nogi mebli. Chcecie więcej tego typu wpisów? Napiszcie!

sklep z podłogami